Kim jesteśmy - Kancelaria Doradztwa Podatkowego / Biuro Rachunkowe FINEKO Gliwice

Kim jesteśmy

Tworzymy dwie firmy FINEKO: Biuro Księgowe prowadzone przez Jadwigę Walter oraz Kancelarię Doradztwa Podatkowego Andrzeja Waltera.

Mgr inż. Jadwiga Walter jest absolwentem Politechniki Śląskiej w Gliwicach oraz Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu. Zawodowo związana z bankowością prowadzi od 1994 roku działalność doradztwa ekonomiczno - finansowego. Jest wysokiej klasy specjalistą - analitykiem oraz radzi nowym przedsiębiorcom w sprawach ich działalności i zarządzania jak również posiada uprawnienia usługowego prowadzenia ksiąg podatkowych.

Doradca podatkowy mgr Andrzej Walter jako absolwent Akademii Ekonomicznej im. Karola Adamieckiego w Katowicach został wpisany na krajową listę doradców podatkowych pod numerem 0308 i świadczy usługi w zakresie doradztwa podatkowego od 1996 roku, a działalność doradztwa ekonomiczno-finansowego od roku 1992. Jest członkiem Śląskiego Stowarzyszenia Doradców Podatkowych z siedzibą w Jastrzębiu Zdroju oraz doradcą zrzeszonym w Śląskim Oddziale Krajowej Izby Doradztwa Podatkowego. Posiada certyfikat Ministra Finansów.

Od 2004 roku nasza siedziba mieści się przy ulicy Rybnickiej 130 - nieruchomość stanowi naszą własność i posiada parking dla Klientów - lokalizacja jest bardzo dogodna komunikacyjnie.


Kim jesteśmy Oferta Doradztwo podatkowe Doradztwo kadrowo-płacowe Doradztwo działalności Polecane strony Kontakt

Tworzenie stron internetowych: agencja reklamy futuresystems.pl